| xAncaMissxxx a întrebat:

imi puteti spune adresele de mess ale unor psihologi.nu cei de la reviste. Unii particulari.

Răspuns Câştigător
| BlackNights a răspuns:

Nu ai nicio sansa pe mess. Trebuie sa cauti din orasul tau si te duci la cabinet, indiferent de problema.Pe mess nu sta nimeni sa te consilieze!

1 răspuns:
| brandiburu a răspuns:

Mi-e greu sa cred ca ar avea cand sau de ce sa stea pe messenger. Cu atat mai putin cred ca ar fi dispusi sa dea adresa lor tuturor nebunilor (pana la urma asta e domeniul lor de activitate, corect?).

Intra frumos pe Google si vei gasi destule numere de telefon.