| Wihaela a întrebat:

Buna@@imi puteti spune cine a castigat concursul next top model? merci :*funda :X

Răspuns Câştigător
| SportyZizzu99 a răspuns:

Emma a castigatbig grin

15 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Emmma love struck
ce ma bucur!

| ZEU93 a răspuns:

Emma

| Jello a răspuns:

Emma love struck

| Nicole a răspuns:

Bună. happy
Emma Dumitrescu a devenit, la cei 16 ani ai săi, Next Top Model Romania.
O zi bună.
Pa, pa.

| Alecsandraa97 a răspuns:

Emma Dumitrescu a castigat concursul "NEXT TOP MODEL'' by Catalin Botezatu; poti afla mai multe de pe siteul oficial nexttopmodel.a1.ro.

| Sophie a răspuns:

Bună si ţie. Emma a câştigat paşaportul spre celebritate.Cred că e reluare azi.Te poţi uita şi tu. Fundă?

| TraficantaDePufuletzi a răspuns:

Emma,cea de 16 ani.
Funda? Am raspuns prima

| SunnyMidnight a răspuns:

Emma Dumitrescu

| Lalalalalalalalalala a răspuns:

Bunahappy Emma a castigat concursul, dupa ce s-a "duelat" cu Madalina, insa Madalina nu a fost destul de buna in fata unei fete de 16 ani si a plecat acasa. Emma a castigat un cotract de 4 ani cu MRA si o suma de 50.000 euro. Fundabatting eyelashes?

| Pufariiiiiiiiiin a răspuns:

Ema. pentru ca se subintelecea ca e eatongue. funditabatting eyelashes

| diidii a răspuns:

Emma; x
fundabatting eyelashes?

| andyy_5855 a răspuns:

Emma

| LexaPerplexa a răspuns:

Emma love struck

| dydy_8264 a răspuns:

Emma,16ani