| UnicornulFericit a întrebat:

imi puteti spune cum fac sa-mi apara la mozzila adres bar.Acum cateva zile am acut un virus si nu-mi mai apare decat favorite bar. Mi-au disparut urmat.:Adres bar, status bar, command bar.Nu le pot face sa apara si navigez foarte greu. L-am reintalat si tot asa imi apare.Cine imi da raspunsul care sa ma ajute are multumirile mele si o funda.Multumesc.

5 răspunsuri:
| UnicornulFericit explică:

Buna, voi nu intelegeti ca am numa bara aia cu bookmarks...nu-mi mai apare nici adress bar, nici status bar nici command bar. daca dau clik dreapta pe bara ramasa imi apare ceva sa creez un nou bookmark. Dati-mi id-ul sa va trimit poza sa vedeti ce pot sa fac caci pur si simplu nu ma pricep!

| Tom a răspuns:

Dai click dreapta pe bara de meniuri sau daca nu o ai nici aia exact dinjos de bara de Titlu dai click dreapta si iti va aparea un meniu unde poti sa bifezi navigation bar si ce mai vrei u...si iti vor aparea.bafta

| cornel2121 a răspuns:

Dai click dreapta acolo sus unde trebuia sa fie bara de adrese si apesi "Navigation Toolbar" si gata problema rezolvata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici eu ca si eu am aceeasi problema

| Ssmara a răspuns:

Dai acolo unde era adress bar dai click dreapta si bifezi acolobatting eyelashes) si tadammm smug totul e ca nourolling on the floor