| RoxyRoxanaSweet a întrebat:

imi puteti spune si mie niste mesaje de " La multi ani! " pentru o buna prietena, cea mai buna... big grin

Răspuns Câştigător
| Diiiia a răspuns:

Cu ocazia zilei tale de nastere eu iti doresc multa sanatate, bucurie si noroc in iubire, si te stopesc cu o picatura de speranta, pentru ca acesta zi sa fie cea mai tare!

Iti doresc ca ziua ta de nastere sa-ti aduca numai bucurii, si multe surprize, iar in viata sa ai parte de impliniri si succese!

Sper ca pe viitor sa fim la fel de bune prietene, la multi ani!
Ziua ta este cea mai speciala, sa fii sanatoasa, fericita iar sufletul tau sa se umple de bucurie!