| Eminemscu a întrebat:

imi puteti spune va rog cum imi pot comvinge parinti sa ma lase afara?(sunt pedepsit si nu de alta)straight face va rog.

Răspuns Câştigător
| Florin62 a răspuns:

Buna! ii poti convinge foarte usor la mine a tinut uite pererea mea spune-le ca ai gresit si iti pare foarte roau si ca ii rogi mult sa te lase afara si ca nu se va mai intampla succes!

5 răspunsuri:
| akaa a răspuns:

Buna.
Pai depinde de ce ai facut. Aiputea spune si tu ca. : Nu o sa mai fac, va voi ajuca, bla bla. Te rogi de iei pana cand te lasa.
Sper ca te-am ajutat tongue

| codgaby a răspuns:

Depinde acum cat de grav e dar iai cu vorba buna incearca sa te bagii sub piele ''e doar o expresie'' hai nu mai fii suparat imi cer scuze nu am sa mai fac te rog iarta-ma genu asta.Si fa sa para ca esti si tu suparat plange cu lacrimi de crocodil daca e nevoie dati cu ciocanu peste mana fa tu ceva.

| byiju a răspuns:

Stii vorba aia "Cine sare garduri multe, ii mai intra cate un par in fund!"In orice caz arata-le parintilor tai devotament si o perioada stai in casa, ajutandu-i la treaba, ca sa castige din nou increderea in tine.Sau cea mai frecventata metoda:sa sari geamul, nu-i mare lucru, castigi experienta.hee hee

| Cocoa a răspuns:

Astepti frumusel ca timpul sa treaca si evident sa dovedesti ca ai invatat ceva din greseala comisa dar mai ales din pedeapsahappy

| Criss_1962 a răspuns:

Spune-le ca promiti ca nu vei mai face ce ai facut, cerele iertare, mai fa putina curatenie prin casa sau lucuri folositoare si arata-le ca te-ai cumintit!