| dulcenitza99 a întrebat:

Buna,imi puteti va rog da idei, cum imi pot serba ziua de nastere...implinesc 15 tongue
P.S. ziua mea e iarna, asa ca fara picnicuri big grin

1 răspuns:
| IncredibleJoker67 a răspuns:

Picnic laughing Nu glumeam ti-o poti face la un restaurant cu meniuri variate de mancare, acasa daca ai un spatiu mare unde sa faci cu gratar comanzi/faci tort sau, poti sa o faci si la cort undeva in curte daca stai la casa, intr-un club smug. Acum cum ai putea: pai, poti sa bagi muzca cu mancare si chestii cu lasere dinalea daca o faci undeva la club sau pur si simplu vin baietii/fetele la tine si iti dau cadourile si faceti party.winking