| MihaiN1 a întrebat:

Imi spuneti si mie cateva activitati cu care sa imi ocup timpul liber?
As dori in afara calculatorului!
Astept pareri din partea voastra.
Fiti cat mia exacti! big grin
FUNDAAA!

Răspuns Câştigător
| Bezeluţa a răspuns:

Pai.in timpul liber te poti intalni cu prietenii. happy. poti citi happy. poti sa joci un joc de perspicacitate happy... te poti duce in vizita la un coleg sau la un prieten happy. Funda?batting eyelashes

2 răspunsuri:
| annakarenina a răspuns:

Poti citi, poti scrie compuneri, canta, comunica, poti sa te plimbi, daca vrei mai multe sugestii, uite id-ul meu : nestor_aav, trebuie sa iti cunosc stilul si personalitatea.

| lolipupz a răspuns:

Poi eu sunt la cusuri de dans si eu ma duc pentru ca nu prea am ce face acasa si in plus fac si miscare