| RiRi5846 a întrebat:

Imi sugerati si mie un nume pentru metin va rog?! big grin

Răspuns Câştigător
| Na7uraL a răspuns:

XXCriSstaLXx
:d

6 răspunsuri:
| Alextpuro a răspuns:

Pe ce caracter?
daca e pe razboinic IulikaWarr

| DJDumy a răspuns:

Http://pandora-metin2.servegame.com/ Este un servar nou privat roman...va asteptam si bafta;););)

| DJDumy a răspuns:

Http://pandora-metin2.servegame.com/Este un metin nou privat romanesc.Lansat pe data de 11 mai 2011.Va asteptam si bafta;);):D

| DJDumy a răspuns:

Metin 2 pandora...un metin nou lansat pe data de 11 mai 2011! Servarul este deschis tuturor cu anumite conditii ca de EX sa joci corect.Pt informati ID raul_stelistul10.bafta si va asteptam!

| Puuuf a răspuns:

Alessandra

| Roxii_2523 a răspuns:

Iulika. si un numar. ceva de genul am eu. fundita?