| zugaby a întrebat:

in curand voi pleca in Grecia pe 20 august, iar prietena mea pleaca in turcia 23 august, exista vreo optiune (Orange)prin care am putea tine legatura? As vrea sa tin legatura deoarece va fi greu ca 2 saptamani sa nu vorbesc cu ea...Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| laurentiubig a răspuns:

Orange young

| zugaby explică:

Din cate stiu eu, nu sunt valabile ofertele de la Orange young... daca eu sunt in afara tariihappy...

| Cambria a răspuns:

Optiunile din Orange young, optiunile din oferta de baza si achizitie nu sunt valabile pentru roaming. ce va ajuta este o singura optiune, se numeste permis de vacanta avand 15 minute ca să suni şi să primeşti apeluri
1 MB pentru internet pe mobil
15 SMS din roaming
ai grija ca la *100# la roaming/optiuni de roaming sunt 2 optiuni
prima este la un pret mai mic dar minutele nu sunt valabile si in Turcia.trebuie sa activezi a doua optiune de acolo, pretul este de 8, 40 euro dar exista o reducere pana in septembrie deci pretul final este de 7.14 euro.e indicat ca amandoi sa va activati optiunea pentru ca atunci cand unul apeleaza pe celalalt sa vi se ia la amandoi din minute. daca nu la unul i se ia din minute iar la celelalt din credit.