| dragutzyka29 a întrebat:

In lady popular am 2 conturi. Unul de nivel 8 pe care incerc sa trec mai departe si trebuie sa strang bani pentru operatie di unul de nivel 5 in care ii dau celeilalte papusi bani prin provocari. Azi am trecut cu papusa aia la nivelul 5 dar imi da ca domnisoarele nu se pot infrunta pe acceiasi adresa de IP. O colega a intrat cu domnisoara ei pe calculatorul meu si imi zicea la fel dar dupa un timp m-a lasat sa o provoc. Cat timp nu trebuie sa intru pe unul din conturi ca sa ma lase s-o provoc pe cealalta? Funda.

1 răspuns:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Păi din moment ce tu intri tot de pe calculatorul tău nu o să te lase. Roag-o pe colega ta să intre pe contul celălalt. Baftă!