| anonim_4396 a întrebat:

Joaca cine The Sims 3 Ambitions? Daca da, imi puteti spune, va rog, de unde cumpar obiectele pentru clienti la profesia de designer arhitectural?

1 răspuns:
| AndyNyappy5 a răspuns:

Hey! nu le cumperi de nicaieri.big grin dupa ce te angazezi, iti apar mesajele alea cu "perform job". te duci la harta si apar chestiile alea mari stralucitoare galbene... dai click pe ele si pe optiunea aia. si iti apare lista aia ce vrea clientul. dai "ok" si apoi dai iar click de chestia mare si galbena. si alegi "begin renovation" si te duce la casa aia.astepti sa iasa toti oamenii de acolo si intra jocul direct in modulul "Build mode" si alegi acolo ce vrea clientul.big grin sper ca ai inteles si te-am ajutat. spor la jucat.:*!