| Daniela_3373 a întrebat:

Joaca cineva Lady Popular? Am ajuns la nivelul 14 si nu gasesc pantofii pentru costumul Seherezadei.Ma poate ajuta cineva? Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| DoarEU_1902 a răspuns:

Http://help.xs-software.com/online/games/ladypopular/87/ro/game.html

Pantofi: 499$ (poți găsi piesa în secțiunea "Pantofi", pag. 2)
Asta scriu ei pe site, insa se afla pe pagina 5, primul rand, a3a pereche.

1 răspuns:
| ƦαℓυҜα a răspuns:

Buna si eu joc LadyPopular.Imi place foarte mult.Si bravo pentru lvl! Eu am de abia doar lvl 3 si fac cam greu lvl 4laughing. Insa iti poti alege niste pantofi sau cizme foarte frumoase, dar nu neaparat chiar foarte scumpe de oarece trebuie sa-ti placa in primul si-n primul rand tie! Daca nu-i gasesti absolut deloc iti poti alege niste pantofi sau cizme care sa se asorteze destul de bine si destul de frumos! Ehh...cam atat am avut de spus.Pawave!