| Antonia90 a întrebat:

happy
La Barn Buddy atunci cand eu ud recolta prietenilor mei sau le distrug gandacii etc. la unii imi apare cu albastru mersi sau mutumesc etc.
Cum imi scriu si eu ca sa le apara prietenilor mei atunci cand si ei imi distrug gandacii, buruienile etc?
Multumesc!

Lavinia happy

Răspuns Câştigător
| pissiic a răspuns:

Nu mai merge sa pui text. era inainte sus langa forum, scria settings. si acolo puteai sa modifici. fundita?!

3 răspunsuri:
| roxy9303 a răspuns:

Daca e pe facebook, intri la preferinte>>>(e deasupra de tranzactiile cu credite, care sunt deasupra de gradina). acolo mai e si "cadouri", "ferma mea"etc

dar pe hi5 nu stiu ca nu am gasit niciunde sa scrie preferinte

| Mihaelaa98 a răspuns:

Pai nu trebuie sa le scrii apare simpu automat ( stiu asta pentru ca am fost la cineva acasa si era pe hi5 la barn buddy si chiar la mine la ferma laughing)) si cand imi fura scrii aolo cu albastru mersi chesti din astea dar eu eram langa ea rolling on the floor)) )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sus la poza iti apare un plic ceva de genu si dau acolos si el vede ca tu iai spus ceva alt cumva nu mai poti