| Florin_4622 a întrebat:

Buna la barn buddy vrea si eu niste smecheri si vrea sa vastig multi bani fara chat engine aduca vrea niste coduri sau programe

Răspuns Câştigător
| SCosmin a răspuns:

Mda este un progam barn buddy cliker si ati arat metoda cea noua de furat...

imi dai fundita.mda

. iei manusa dai la o floare sa o furi iti ia bani dar nu conteaza dai in continuare pana furi iar dupa aia dain refres si iti apar banii inapoi.asa o sa te inbogatesti

2 răspunsuri:
| artevo a răspuns:

Iesi afara, clateste-ti gura cu gramatica de clasa 5-a si apoi intoarce-te

| SCosmin a răspuns:

Nu merge cu chet engine sunt doar de forma bani aceia cand vrei sa cumperi ceva iti apare error...