| larya234 a întrebat:

Buna la jocul it girl dupa facebook cum pot sa comunic cu ceilalti? unde dau ca sa scriu sau sa aleg ce vreau sa ii spun celui cu care vorbesc? multumesc.-funda.

Răspuns Câştigător
| diana_6879 a răspuns:

Ele nu vorbesc pentru ca vor. pur si simplu asa apare acolo cand fetele acelea nu sunt la joc si nu poti sa comunici in nici un fel cu ele.-funda?

2 răspunsuri:
| Icss a răspuns:

Heii. Nu poti vorbi pe ItGirl. Sunt robotii care folosesc avut altor pers. Fundita?puppy dog eyes

| Chocolate_8650 a răspuns:

Nu poti. Ceilalti care vorbesc sunt doar computerul care foloseste avatarele altor persoane.