| xXCrazzzymanXx a întrebat:

Buna la toata lumea! Am o intrebare pentru cei care joaca call of duty 7.
Am instalat jocul iar atunci cand intru in el vad filmuletul de inceput, iar atunci cand trebuie sa imi dea voie sa joc mi se blocheaza imaginea si imi zice urmatoarelebig grinirectx encountered an unrecoverable error.
Check the readme for possible solutions.
Am incercat mai multe versiuni de DirectX dar la fel...
Va rog sa ma ajutati! Dau funda pentru raspunsul care il face sa mearga!

Răspuns Câştigător
| alexdarkstar a răspuns:

Nasol...Probabil nu merge deoarece nu ai destuii rami sad Pacat ca nu-ti merge am auzit ca e suuper tare...A da si depinde si de paca video.Eu iti recomand sa joci call of duty 1-6 dau Assassin Cread 1-2 sau Prince of persia sunt super tari jocurile

Funda?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da alexdarkstar are dreptate ca si eu mor de oftica cand vad call o duty blak ops sau din astea de multi rami dar insasi nu pot sa dau 6 milioane p o placa deci da e adevarat