| anonim_4396 a întrebat:

Buna la toata lumea! diseara merg la discoteca si nu stiu cu ce sa ma imbrac! m-am gandit sa imi pun o pereche de blugi scruti albastrii cu alb si un maieu alb! ce spuneti? avei idei mai bune? parul il am foarte lung il am trecut de fund! ce sa fac. sa-l prind sus in coada sau sa il las desfacut?

2 răspunsuri:
| IAmTheLegendary a răspuns:

Salut! Daca ai spus astea, ti-as recomanda niste pantaloni scurti, cum ai zis tu, si o camasuta alba un pic transparenta...Inainte sa pleci, cand te pregatesti, incearca sa iti prinzi parul in coada sau sa-l lasi asa s-au sa-l impletesti..Si vezi care o sa-ti placa! Distractie placuta!

smug

| maria89nic a răspuns:

Cât mai lejer posibil.
Pantalonii scurți sunt ok, la fel și maieul. Dacă vrei să stai mai mult la masă, să vorbești cu alții poți să îl lași desfăcut, dar dacă ai de gând să dansezi transpiri și ți se face cald cu coama peste gât. laughing Știu ce spun.
Și poți purta o pereche de bascheți happy