| DnZuuL a întrebat:

Buna lume..Am nevoie de ajutor la jocul Dragon City de pe facebook. Ajutor adica sa imi zica cum pot sa fac dragoni legendari, rari si toti aia. Dati-mi invitatie pe facebook Ion Robu

13 răspunsuri:
| armageddon22 a răspuns:

Armadilo+pirate are sansa 90% legendar armadilo iese din metal+pamant si pirate e mai rar si iese greu bafta

| sheggy a răspuns:

Gummy dragon+Cool dragon. funda?

| Nony96 a răspuns (pentru sheggy):

De ce lv trebuie sa fie dragoni? eu i-am pus dar nu mi-a iesit?

| Costin_Petre_1999 a răspuns:

Soccer+soccer=legendar
soccer+cool fire=wind
armadilo+armadilo=crystal

si mai sunt da nu mai stiu

| DanielNedelcuBebytza a răspuns (pentru Costin_Petre_1999):

Sunt multe combinatii daca le vrei da-mi adauga pe facebook Daniel Nedelcu Bebytza.

| Costin_Petre_1999 a răspuns:

Si daca te interezeaza si de pure cautama pe facebook la numele costin petre(stelistul)

| XK3nTX a răspuns (pentru Costin_Petre_1999):

Hei ce habitat trebuie pentru wind dragon?

| Costin_Petre_1999 a răspuns (pentru XK3nTX):

Pai tot un habitat de legendar

| lucasitto a răspuns:

Intra pe :
http://www.dragoncitybreeding.com
Aici gasesti combinatii la toti dragoonii.
Sper ca te-am ajutat!

| andrei1399 a răspuns:

Nu te lua dupa ei legendarul se face din pure+pure ai cea mai mare sansa sa iti reuseasca sau combina diversi puri pentru legendari

| george1125 a răspuns:

Wind- soccer + gummy cel de curcubeu nu mai stiu cum se numeste- armadillo + gummy mirror- cool fire + soccer cristal- armadillo si soccer FUNDA? apropo armadillo, cool fire, soccer si gummy se obtin foarte greu dar cand iti iese un legendar iti dai seama pentru ca dureaza 2 zile

| BSergiu a răspuns:

Dragoni Legendari se fac din doi dragoni Rari Hibrid de exemplu:
-Cool Fire+ Cool Fire
-Soccer + Cool fire
Iar puri se fac din Legendar + Legendar.

| malis a răspuns:

Socer+cool fire