| DinaraStakhovska a întrebat:

Luni la ora de fizica unii colegi erau suparati pe dna profesoara pentru. ca nu ne-a lasat sa mergem la petrecerea de Halloween a scoli asa ca au facut galagie, au stin becul etc. Dna profesoara incerca sa ne predea lectia "Forta deformatoare' dar nu a putut din cauza galagiei si a spus ca daca data viitoare nu avem lectia pe caiet luam nota 3. Eu sunt clasa a7a, si va rog mult daca v-a fost predata lectia Forta deformatoare dati-mi`o si mie va rog extrem de mult. Funda

3 răspunsuri:
| xjustfearless a răspuns:

De ce nu te uiti in manual la lectia corespunzatoare si incerci sa iti scoti ideiile principale?

| DinaraStakhovska explică:

Nu este in manual :::big grin

| lilililiuca a răspuns:

Daca ai manual uita-te in manual si transcrie cei
mai important