| rebekka11 a întrebat:

M-am gandit sa-i fac o surpriza mamei mele dupa ce iese din spital, ea s-a operat si nu poate manca tort, caci eu ma gandisem sa ii iau un tort, dar va tine regim, vreau sa o impresionez...P.S. Am o sora mai mare, ma poate ajuta si ea.Vreau repede raspunsuri. Funda la cel mai bun.big grin

Răspuns Câştigător
| Larsette a răspuns:

Ai putea sa cumperi niste flori si sa le pui intr-o vaza frumoasa in camera mamei tale, fa curat in toata casa, sa se vada totul pus in ordine etc( crede-ma, apreciaza mult, cel putin mama mea, da) spune-i cat de mult ti-a lipsit si cat de mult o iubesc, eventual daca tine regim poti sa cauti pe net vreo reteta usoara (mamele apreciaza orice mic gest al nostru) si sigur o vei face fericita! happy

| AliGab a răspuns (pentru Larsette):

Consider ca este foarte buna indrumarea lui Aiko13

12 răspunsuri:
| dodicuta a răspuns:

Compune-i o poezie sau un cantec.

| Larsette a răspuns:

Sper ca ti-a iesit ceva frumoshappy

| rebekka11 explică (pentru Larsette):

Inca nu sa externat

| Larsette a răspuns (pentru rebekka11):

Atunci insanatosire grabnica si mersi de funda! happy

| gabitzu11 a răspuns:

Ce a zis aiko13 e foarte bun si adevarat, ai putea sa adaugi la acelea un tort dietetic, pe care sa il faci tu cu sora ta. sper ca am ajutat

| razvan5981 a răspuns:

Cel mai simplu, ii iei niste flori, sau ii faci o felicitare oricum o sa-i placa o surpriza din asta

| vaseok123 a răspuns:

Amenajeazai camera cu diferite flori, jucarii de plus etc. si poti sa pregatesti micul dejun ceva vreo reteta usoara happy daca stii. daca nu cauta pe net happy

| kenthdxxx a răspuns:

Da-mi mie tortu ca eu n-am probleme happy

| jsy a răspuns:

Ce dragut din partea ta foarte frumos
pei..sa vedem unei mame poti sa ii iei orice ea se va bucura oricum de ce ii iei
daca zici ca va tine regim ii poti lua un bibelou o veoza sau o palarie ca este vara sau un buchet de flori si in buchet o scrisoare
sper ca te-am ajutat si insanatosire gravnica mamei tale big grin funda?

| rebekka11 explică (pentru jsy):

Mersi, o sa ii transmit

| Cristina27 a răspuns:

Eu cred ca un buchet de roze ...va fii cel mai potrivit cadou...