| anonim_4396 a întrebat:

M-ar interesa ceva "joburi de vara". As vrea sa castig si bani ( oricat de putin). Am 13 ani si sunt fata.sunt de acord sa lucrez pe raza Cluj-Oradea. Mi-ati putea spune ceva firme sau reclame, linkuri care m-ar ajuta. Multumesc

2 răspunsuri:
| judgement a răspuns:

Nu te va angaja nimeni, nici cu contract nici cu carte de munca, deoarece copii au drept de munca de la 16 ani, cinte te va angaja pe tine (chiar si la negru) risca sa se cazeze la puscarie

| Terty99 a răspuns:

Hai ma
te mai poti duce la oameni sa-i ajuti la tara cu fanul si chestii de genu eu cred ca ti se ofera