| diaa a întrebat:

Buna:*. Ma ajutati si pe mine fetele va rog cu ceva idei sau propuneri daca stiti in legatura cu joburile de vara? Voi cum adunati bani pe timpul verii? Spuneti-mi va rog:* Multumescclove struck

4 răspunsuri:
| antonia09 a răspuns:

Creeazati un ceva online si asa poti cauta un job sezonier.
Bestjobs, Myjob si alte situ-uri ofera o sumedenie de firme care cauta angajati numai pentru o perioada scurta de timp.
Mult succes,

| Ana_6561 a răspuns:

Am eu o propunere, sa devi reprezentant avon, mai ales acum pe timp de vara cand nai ce face.Eu is de foarte mult timp si se castiga foarte bine.Acuma ma duc o luna in spania cu bani de la avon.Chiar merita. Daca vrei mai multe detalii intra pe avon016190.

| babygirlmeli a răspuns:

Depinde de varsta : eu am 16 ani, si m`am angajat la un restaurant, ospatarita. e foarte fain. + ca is 8 terase ale aceluiasi patron. si toti is ca o familiehee hee. incearca pe la fast food-uri, restaurante... sau incearca sa iti gasesti sa imparti pliante. daca ai nevoie de detalii sau ceva, trimite`mi un mesaj cu id`ul tau :*

| Sapphire a răspuns:

Distribuitor pliante, promoter in supermarketuri. Pe litoral gasesti de obicei locuri de munca pe timp de vara.

Cum adun eu bani pe timpul verii? Mi-a expirat cardul pe care imi tin alocatia, deci nu pot sa bag dar nici sa scot bani de pe el. Si asa il las pana se termina vara. laughing