| anonim_4396 a întrebat:

Buna ma cheama -, am 12 anisori :O si vreau sa fac patratele pe abdomen, am vazut un pusti cu patratele, si mi-a fost oleaca de ciuda :O, asa ca vreau si eu sa fac, cam ce ar trebui sa mananc zilnic? P. S: Fac 350 Abdomene de mai mute tipuri la cate 4 ture, 3 de 100 si 1 de 50. Si alerg... P. S2: Am 48kg dar nu se vede laughing si sunt cam inalt...

6 răspunsuri:
| PotHed a răspuns:

Parerea mea este ca te cam grabesti mai astepata un an doi...
lasa abdomele faci prea multe muschiul are nevoie de odihna poti totusi sa continui sa alergiwinking

| hackey a răspuns:

Muschii nu se fac intr-o singura zi!
Pe langa ca faci destule abdomene trebuie sa lasi muschii sa se refaca, nu sa faci ca disperatu' in fiecare zi!

| Alina. a răspuns:

Sincera mi se par scarboase...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La 12 anisori [patratelelaughing?
ei bine...tre sa faci sport.si dupa cum vad faci si este un lucru de laudatwinking 350 de abdomene...pai eu iti recomand laudatele fructe si legume. dar proaspete.sa mananci cat mai multe salate si sincer ca sa ai patratele trebuie sa merg la sala
hay succes kiss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frate eu am 13 ani si fac cate 350 pe zi fara oprire, stiu cum e sa vezi pe cineva cu patratele si u sa nu ai ca el, iti zic sa le incepi incet de ex: azi 10 maine 20 poimaine 30, cand ajung la 300 faci o pauza de o saptamana in care mananci bine si te odihnesti. BAFTA sper ca te-am ajutat

| CrystalAngel a răspuns:

Buna! din pacate singura solutie este sa faci sport...momentan esti destul de mic ca sa mergi la sala si sa tragi de fiare, dar poti cauta pe internet diverse exercitii care sa te ajute. De exemplu FitnessHomeClub (daca scrii asa pe google o sa dai de un blog cu filmulete) are o varietate de exercitii pe care le poti face acasa si iti folosesc atat pentru abdomen cat si pentru brate, spate, umeri etc.Eu le-am incercat si sunt super happy Sper ca te-am ajutat.