| AnToNiKa_7758 a întrebat:

Ma cheama Antonia si as vrea sa imi spuneti niste porecle dragute si cool, dar sa nu fie penibile!

5 răspunsuri:
| Maria02 a răspuns:

Deci sa nu incerci tony.laughing.Te rog.asas i cheama pe un COLEG!laughing.de al meu.deci e cam nume de baiatlaughing

| ღm0tzataaღ a răspuns:

Nu trebuie ca porecla sa aiba neaparata legatura cu numele.Prieteni tai pot sa iti dea una, in functie de personalitatea ta.winking Fi creativabig grin

Dar daca tot vrei ceva poti incerca; Anto, Ika, sau Toni

Bye, Bye:*:*

| scorpio31 a răspuns:

Poti incerca ceva de genu:Anto sau Ika de la AntonIKA(asa are o fta de la mine din cls pe care o cheama Antonela)big grin
funda plsbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Potsiii sa incerci Antonella sau ZuZu sau YuYu dar mie mi` se zice ZuZu... dupa mine... ii faina porecla

| Liziceacumultecoarne a răspuns:

Cred ca merge TONI