| Spikey99 a întrebat:

Buna ma intrebam daca a aparut Naruto Road to Ninja si daca a aparut imi puteti da un link ca sa il vizionez online(caci eu am gasit doar trailer-ul) dau FUNDA :*

Răspuns Câştigător
| R0CA19 a răspuns:

Naruto Road to ninja a aparut in iunie doar in Japoniasad la noi in tara abia apare in primavara tot ce poti face sa astepti sa apara si la noi

| SusanuYonutz a răspuns (pentru R0CA19):

Salut si eu sunt un fan naruto. Stiu ca e enervant sa astepti dar din pacate apare abia in aprilie.Te rog sa imi dai funda.

| Spikey99 explică (pentru SusanuYonutz):

Heeii......scz pentru ca nu iti pot da funda dar deja cineva a raspuns asa ca...scz

9 răspunsuri:
| Vijiiac_Ana-maria_1995 a răspuns:

uite aici tot filmul dar in japoneza http://www.narutospot.net/......o-ninja-8/