| lavii a întrebat:

Buna ma joc de ceva timp de barn buddy dar inca n`am reusit sa inteleg cum poti fura in prezenta unui caine ...eu tot timpul imi hranesc cainele.si tot reusesc sa imi fure spuneti-mi va rog ce sa fac sa nu-mi mai fure,... sau cum reusesc sa le fur si eu. pls
cel mai bun raspuns primeste fundita :X kiss

Răspuns Câştigător
| nOnameFound a răspuns:

A fost pusa intrebarea asta pe TPU de o mie de ori.insa nimeni nu s-a gandit sa se inscrie pe hi5 la un grup barn buddy happy si eu aveam aceeasi problema. mi se fura recolta desi aveam cainehappy am pus intrebarea pe hi5 la grup si in 10 min am primit raspunsul: FoArTe SiMpLu: CAND RECOLTA ESTE GATA, CHIAR DACA ARE CAINELE MANCARE FURI RECOLTA PANA CAND CAINELE NU TE MAI MUSCA ( va trebui sa dati click de o gramada de ori) si la un moment dat o sa vedeti ca nu o sa va mai muste cainele si o sa primiti recolta furata ( o sa va apara in hambar) si dati refresh la pagina si veti avea si banii pierduti ca v'a muscat cainelewinking

succeshappy funda?:X

6 răspunsuri:
| SweetDreamss a răspuns:

Nu o da cu o zi inainte ca s-ar putea ca espectivele plante sa nu fie facute. dao cu o zi dupa daca azi e 2 u dai la 3 si ai grija ca poti fura doar plantele facute pe 2 ca daca dai la 3 se fac si celelalte si daca incerci sa le culegi iti da eroare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna am vazut la mai multi ca dupa ce planteaza plantele si nu imi doresc sa se mai joace happylaughinglaughing pune ksa sh ferma peste plantehee heelaughing nu stiu... dar la mine a mers laughing pe bunetongue

As dori si eu o fundita :*

cine stie cum sa dau data cu o zi inainte ca sa pot sa fur plante?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! As dori sa va intreb daca vreodata ati patit sa va dispara legumele pe care le-ati cultivat (cele din storehouse) am patit-o deja de 2 ori sad. am pierdut multi bani. Stiti cumva care este problema, sau ce se intampla?

| Dyva a răspuns:

Punele gandaci la aia care iti fura

| rebeccar63 a răspuns:

Buna. din cate am inteles eu de la o colega. dai ceasul cu o zi inainte. mi se pare ca mancarea cainelui dureaza 12 ore astfel dupa o zi mancarea nu mai e buna.chiar daca tie iti apare ca de exemplu e ora 9 pe data de 2 septembrie acelei persoane ii apare ca e ora 9 pe 3 septembrie.pwpicilove struck

| rebeccar63 a răspuns:

Daca LegumeLe sunt facute si caineLe are mancare, SIMPLU: modifici data caLcuLatoruLui cu o zi inainte si dispare mancarea de La caine.de aici e simpla treaba. Bafta La furat! xD uite un raspuns mai explicit:X