| FireBird3 a întrebat:

Buna ma numesc adi.
Ieu ma joc mult CrosFire dar nu ma pricep de loc.
Daca vas da contul meu si parola m-ati putea ajuta sa imi fac rost de bani, arme, leval va rog o sa va dau pamblica sau un cont de metin2 ro de nivel 30 fms+6 cal etc.
Ma puteti contacta la idul de mess adi_smecher8. va astept cu un raspuns la revedere happyhappyhappy

4 răspunsuri:
| MajorAsshole a răspuns:

Pai mai Adi, mai! Asa nu se poate, il dezamagesti foarte tare pe tizul tau! Tizul tau vrea sa iti explice ceva: ai spus ca nu te pricepi la jocul acela; eu nu stiu asta, dar pot sa-ti spun in mod sigur ca nu te prea pricepi nici la a scrie in Limba Romanawinking

| rpushtiu a răspuns:

Adi sa te sfatuiesc ca intre prieteni! nu iti da conturile nimanui! iti zic eu daca te pui si joci o sa inveti ca nu este greu! priceperea vine de la sine asa ca stai linistit iti zic eu sper sa te ajute mica mea parere happyhappyhappy

| monstermiky a răspuns:

Ai un cont de bakugan dimensions?

| Tudor_Brancoveanu_1990 a răspuns:

Da si mie siteul pls