| AndreeaIsNoQueen a întrebat:

Buna ma numesc Andreea! Ma plictisesc ce sa fac acum?

Răspuns Câştigător
| voicuadelina a răspuns:

Pai. joacate pe calculator. sau ca sa te amuzi intra pe facebook pe pagina "Doza de ras" si acolo gasesti poze amuzante. sigur te vor amuza laughing si vei scapa de plictiseala[asa afc eu] rolling on the floor)

8 răspunsuri:
| boogdan91 a răspuns:

Faci o labutza, sau te prinzi de buci si sari in sus.

| vali1985 a răspuns:

Citeste,vezi un film,deseneaza, joacate jocuri, fa niste chestii din hartie.

| gohsty a răspuns:

Heilaughing si pe mine ma cheama andreea.de unde esti si cati ani ai/laughing

| AndreeaIsNoQueen explică (pentru gohsty):

Sunt din Bucuresti sector 5 si am 11 ani si fac 12 in noiembrie.

| gohsty a răspuns (pentru AndreeaIsNoQueen):

Lmabig hug si eu sunt din buc sector 6 am 14 ani si fac 15 pe 3 iulielaughing

| IQ156 a răspuns:

Citesti o carte.

| Ynutza13 a răspuns:

Pai incearca sa te joci un joc, sa citesti ceva...

| madalina_6435 a răspuns:

Joaca pe facebook Stardoll(e super)citeste o carte, fa teste haioase pe clopotel.ro, uitata-te la poze haioase pe bancuri tari pe facewinkingFundaaaapuppy dog eyes