| anonim_4396 a întrebat:

Buna ma numesc biana! As vrea sa stiu cine ar vrea sa imi dea si mie un cod webkinz nefolosit pe id -ul draguticafrumusica13@yahoo.com.
Va rog frumos fara jicniri!

Răspuns Câştigător
| adee_8962 a răspuns:

Sora mea mai mica si-a cumparat 5 webkinz`uri laughing)) si nu se mai plictiseste de ele.
Si nu stiu cum a reusit ea sa pacaleasca programul de la webkinz si acum isi face cont si fara cod thinking daca vrei ii zic sa te ajute... Da`mi funditasmug si o sa-i zic sa te bage in lista tongue

3 răspunsuri:
| User26 a răspuns:

Iti dau un sfat:nu mai publica ID tauhappy

| SorinaFelina a răspuns:

E simplu 1 mergi la magazin iei webkinzu si dupa bagi codu in calculator crede-ma si eu am 3 webkinz

| Biaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Nu e principalul meu id