| madalynaaa a întrebat:

Buna ma numesc Madalina nu stiu ce sa mai fac ma plictisesc ingrozitor poate imi dati un exemplu de jocuri interesante cu captivitate P. S am 11 ani :{}

Răspuns Câştigător
| klimt a răspuns:

Uite daca tu chiar nu ai ce face altceva te poti juca astfel de jocuri, sunt distractive, inveti si engleza si iti dezvolta spirtul de observatie http://www.fenomen-games.com/marooned.htm, dar iti recomand cu tarie sa citesti, orice fel de carti, oricum sunt foarte multe recomandate celor de varsta ta, numai asa iti dezvolti creativitatea, imaginatia, si nu o sa mai ai cum sa te plictisesti! Succes!

7 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Imi pare sincer rau pentru tine. Omul destept nu se plictiseste, asa ca gaseste-ti tu singura ceva de facut, tu stii ce-ti place si oricum... mai ai timp sa descoperi!

| Deea a răspuns:

Iesi afara cu prieteni mai ales ca e zapada.

| madalynaaa explică:

Bouble_PupZz sint din Moldova la noi asa e un vint rece de te doboara jos e imposibil sa iesi din casa

| ριтʏcнα a răspuns:

Sunt de acord cu softcristi. daca nu ai ce face citeste, fa-ti temele, invata, etc.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe www.seiful.apropo.ro
sau pe www.conquiztador.ro si nu te vei plictisi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti de varsta mea te sfatuiesc sa dansezi, sa canti, sa faci gimnastica, sa te dai cu sania, sa te imbulgaresti cu prietenii tai.