| Bibiutza a întrebat:

Ma puteti ajuta? Am chef sa modelez ceva din plastelina dar nu mai am toate culorile, numai : verde inchis verde deschis albastru inchis albastru deschis mov maro negru i putin galben. Aveti ceva idee, ce as putea sa modelez din culorile astea? exemple, link-uri, poze etc. etc. mersi

5 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

O gramada de rahat. happy

| danbnz a răspuns:

Modeleaza un magazin care vinde plastelina

| DTralala a răspuns:

Incearca asta http://www.cenusadetrandafir.ro/plastilina-sau-ciocan e mai simpla dar mi-e imi place. ( poti folosi in loc de rosu sa folosesti mov ) ^_^ Fundita?

| Naty99 a răspuns:

Un peisaj cu iarba, flori, copacii, soarele si cerul