| RaulTheGame a întrebat:

ma puteti ajuta cu ceva? Dau funda!
Cum pot sa fac sa numai apara un program la Add or Remove Programs? Va rog mult ajutati`ma...Programul este hamachi! Daca as putea sa numai apara acolo la Add or Remove Programs
As dori metoda pentru XP sau WIn7
thx love struck

4 răspunsuri:
| εїз a răspuns:

Intri în Control Panel, la Add Or Remove, şi ştergi foarte simplu toate programele dacă vrei sa nu mai apară nimic, la Add or Remove sunt programele care tu le ai in calculator, instalate, dacă vrei să le ştergi, ştergele, dar nu poţi să le ştergi pe toate, că multe au legătura cu Windows-ul.

| SMaricel a răspuns:

Pai te duci la control panel si dai add or remove programs. iar apoi selectezi programul ala si ai dai remove adica il dezinstalezi.sigur merge. funda va rog.

| RaulTheGame explică:

Eu vreau sa-l am in calculator, dar sa nu apara acolo!

| asdfghjklo a răspuns:

Pai...sterge`l straight face