| HappyDaay a întrebat:

Buna!
ma puteti ajuta cu niste idei sa ma razbun pe o "prietena"?
se baga foarte mult in viata mea si a prietenei mele..si acum 2 zile.i'a furat si iubitul unei alte prietene. vrea sa ii facem ceva ca sa sufere..sa o doara pentru ce a facut..pentru ca alta data sa nu mai faca.
propuneri?batting eyelashes
desigur ca dau si fundita acelor raspunsuri care o sa functioneze!

5 răspunsuri:
| 111111111111111 a răspuns:

Bagati-va si voi in viata ei, in cercul eu de prieteni baga strambe ca lumea sa o urasca sa se simta marginalizata, atunci sigur o sa sufere

| ѕмιℓєfσямєℓℓу a răspuns:

1. Eu zic sa vorbesti cu fata a carui iubit a fost furat.
2. vorbeste cu ea si spune-i ca te irita faptul ca se baga in viata ei.
3. nu o injura/ nu o bate (cunosc genul de persoane o sa se prefaca, ca sunt 'prietenii' ei si o vor apara.)
4. sustine-o pe fata ramasa fara iubit.
5. cand ea se baga prin prietenii tai, du-te langa ea si baga-te in discutie. Daca vei vedea ca devine iritata atunci inseamna ca nu este prietena ta.

| psycho771 a răspuns:

Cati ani ai? rolling on the floor
1. "nimeni nu fura pe nimeni, caci nimeni nu poseda pe nimeni"- si nu-i zisa de mine, google it.
2. stii ce inseamna karma? that *** will pay, iar daca voi ii faceti rau, platiti si voi.
3. se baga pentru ca o lasiwinking

| al3x955 a răspuns:

Incearca sa ii furi toti prietenii si sa o faci geloasalaughingsi daca comenteaza ii dai doi pumni in guralaughing

| cristians a răspuns:

Pai am cateva:
-pune pe cineva sa ii fure iubitul
-baga minciuni
-fa ca toata lumea sa o urasca
-injuro pana iti trece