| Căpșuni a întrebat:

Ma puteti ajuta cu niste iIdei de "pedepse' pentru miri pentru a-si recupera mireasa?
Fundaa; x

1 răspuns:
| Gabielle a răspuns:

Am vazut cateva haioase la nunti la care am fost:
-sa "bea" un pahar cu vin: sa-l linga dintr-o farfurie ca si un catel,
-sa-i faca o declaratie de dragoste miresei dupa ce a inhalat dintr-un balon cu heliu,
-legat la ochi sa ghiceasca dintre cateva fete (si barbati) care e mireasa doar pipaindu-le mainile ( si gleznele),
-sa danseze un blues cu nasul, eventual si cu cate un trandafir intre dinti,
-sa bea sampanie din panotul miresei,
-sa faca karaoke pe o piesa amuzanta (cantece pentru copii, populara)...