| Dana23 a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine cu niste nume de zane ale iernii? Vreau sa fie cat mai frumoase si nu neaparat sa respecte cerinta de zane ale iernii pe intregime! Multumesc anticipat!:*

Răspuns Câştigător
| efervescent99 a răspuns:

ClopotelDeMunte,Hera,Vera,Vidia,Rozeta,Alni,Divina,Lia,Mia,Ela,Steluta,Ghimbira,Capsunica,Serbet,Lelia,Mei,Magie.

3 răspunsuri:
| tibi95cj a răspuns:

Fulgdenea, Ghetoaica laughing

| ゆい a răspuns:

Eve; Ide; Adora; Hera; Afrodita; Venus; Aella; Agape; Aida; Aimee; Heiko; Kai; Rayen; Maya; Meira; Zoe; Ayline; Fiona; Freya.

| Maryutzza_Karly_1998 a răspuns:

Elsa, Argentea, Picur Lin, Fulg de nea,
Abbey, Alma, Globulet sau Bulgaras