| cristy95 a întrebat:

Ma puteti ajuta! Sunt disperat! Vreau sa imi fac si eu un cont pe Metin2Tim si nu merge! Prietenul meu are cont de vreo 2 saptamani si mia aratat cat de super e! Zice la site ca fac niste imbunatatiri sau nu stiu ce! Deci imi spuneti si mie cand imi pot face cont sau aveti vreun cont care nu va trebuie! Plz! Nu conteaza daca intrati si voi pe el sa imi luati lucrurile caci dca imi dati un cont joc pe el doar pana imi pot face unul al meu! MS pentru raspunsurile ce vor urma!

Răspuns Câştigător
| timioros a răspuns:

Pai si eu astept sa faca noul server si sa ma inregistrez si sa ma joc dar trebuie asteptat pana se face noul server, pana nu e gata nimeni nu se poate inregistra si nici downloada jocu, trebuie sa asteptihappy

2 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Lasate de ORCE metin pus pe picioare de un romanhappy
Romanul e parsiv romanu' vrea doar sa traga pentru elwinking
Romanu da iteme moca la prieteni le da gm l; a copii fara cap'
Fara macar sa se ascunda macar putinel
Mai bine joci pe un servar vai mama lui da sa nu fie de romani!
Eu pana acu am jucat pe urmatoarele versiuni de metin2
Italiana, Germana, Engleza, Chineza lol deci... se invata daca ai rabdare'
Si pe fiecare am jucat mai mult de cateva luni bunehappy

| Momo_4574 a răspuns:

Iti dau un cont pe privat daca ai nevoie, poate ai tu probleme cu site-ul ^^, sa-mi zici daca ai nevoie