| lapadatgeorge a întrebat:

Buna!
Ma votezi aici? AICI:
http://www.castiga.in/membrii.php?id=22014

8 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Am votat.

| Afdsa a răspuns:

...asta devine obsesie, acum vorbesc serios straight face. WTF?! stai si te milogesti de oameni sa-ti voteze site-ul ala, unde NU castigi nimic. Ce a ajuns Romania... rolling eyes

| Afdsa a răspuns:

Asa si? Macar stiu ca nu iti votez site'ul ala stupid, doar pentru o amarata de funda.

| Afdsa a răspuns:

In fine, eu doar ti-am zis, ca nu ai sa castigi nimic, dar na.
Totusi nu trebuia sa te aprinzi asa, ca nu ti-a dat nimeni nu stiu ce comoara.
Si apropo, te votasem inainte, chiar daca nu am precizat ca altii de mai jos care zic ca te-au votat doar pentru funda aia laughing. penibil.
Totusi succes, si vedem cine are dreptate xD!

| KidOoNh a răspuns:

Te-am votat FUndabig grin

| Laura_2393 a răspuns:

Te-am votat pentru ca ai avut bunul simt si ne-ai intrebat daca vrem sa te votam si nu ai postat linkul la raspunsuri cum fac altii.

| lapadatgeorge explică:

Va multumesc din suflet tuturor pentru gestul care la-ti facut pentru mine (cu exceptia lui shlideshows) si sper sa aveti parte numai de bine. Daca mai vreti ma mai votati. DACA!

| Gebo166 a răspuns:

Te-am votatwinking
sper sa castigi:*