| DOLFY a întrebat:

BUNA mai am unpic si intru la liceu nu stiu la care din profil sa mer mecanica sau electrica-automatizari. Ma pricep la electrica an special la pc tot ce tine de interiorul uni pc ma descurc ami place, dar si la mecanica ma pricep destul de bine. Mas duce la electrica-automatizari dar nu stiu prea bine despre ce e vorba nu stiu cu ce faci practica AJUTOR!

3 răspunsuri:
| mczacky a răspuns:

Electrician se castiga mult

| Paun_Alexa_1995 a răspuns:

Asta cred ca ti-ar fi bun, fratele meu a fost aici, acum e foarte bun la tot ce tine de pc/calculator! uita-te pe site-ul asta si vezi daca iti place: https://plus.google.com/106323724246576658986/about?gl=ro&hl=ro!

| facetoface0123 a răspuns:

"un pic, in, imi, m-as... da, te-am ajutat. Incearca un profil uman.winking