| SherKan19 a întrebat:

mai de mult pe cartoon era un desen-cinema! deci era un baiat, si intra in lumea jucariilor, addik nu stiu. prea bine dar inviau jucarile, si fata aia zicea ca el e alesul, si baiatul avea. asa o papusa de aia. daca calci pe ea., il durea pe el, si a dusa. o la un magazin, sa aiba grija de ea. si nu mai imi aduc aminte...
Help pls!
Dau FUnda!

Răspuns Câştigător
| Anonymus3000 a răspuns:

Razboinicul de jucarie ( Toy Warrior) la asta cred ca te referi

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| IceCreamDoll a răspuns:

Papusa de aia? Poate vrei sa spui papusa vodoo.

| asjkldfg a răspuns:

Biatul de jucarie cred.

| Rozette a răspuns:

Toy Warrior, asa se numeste. L-am vazut si eu cand eram mai mica.

| KirigayaKirito a răspuns:

Buna! Stiu si eu filmul, se numeste Baiatul de jucarie, stiu si eu filmul si e dragut.E vorba despre baiatul ala care are o jucarie preferata care daca e ranita e ranit si el.Si el merge in lumea jucariilor si acolo e o printesa, care e cam baietoasa si impreuna trebuie sa salveze tara jucariilor... sper ca te-am ajutat

| Carrie a răspuns:

Cred ca e 'Razboinicul de jucarie'. Sper ca te-am ajutat. happy