| anonim_4396 a întrebat:

Buna:* maine as dori sa merg impreuna cu familia si cu niste prieteni la piscina in Bucuresti.Ce piscine imi recomandati? dar care sa aiba piscina exterioara.Multumesc frumos.

1 răspuns:
| AnimeAnnDRa a răspuns:

Buna scumpa, si eu sunt din Bucuresti si eu ti-as recomanda STRANDUL CAREI acolo am fost si eu si este destul de ok exista bar pe acolo ai de unde cumpara si inghetata si nu numai sunt piscine pe diferite marimi sper ca te-am ajutat

FUNDA?