| ligiligi a întrebat:

Maine e marele meci intre Dinamo si Steaua.Cine credeti ca castigat? si cat la cat va fi scorul? Cel mai bun raspuns... FUNDA!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| johny92 a răspuns:

Sper sa castige Steaua. Cred ca scorul o sa fie 2-1 pentru Steaua.

| ThePoet a răspuns:

Sincer, daca e s-o iei realist, meciu va fi un egal banal intre o echipa care cica trage la titlu (steaua) si una care deja l-a ratat(dinamo). Nu prea mai este derby-ul de orgolii care era inainte, deci pronosticul meu este 1-1.

| spike625 a răspuns:

Da ce vrei sa pariezi

| Niki9 a răspuns:

Eu mizez pe un egal 2-2...

| GaLaxXy a răspuns:

Salutare,
Păi nu înţeleg ce înseamnă la tine cel mai bun răspuns. Cel mai bun răspuns înseamnă persoana care ţine cu echipa cu care ţii şi tu?
Eu personal sunt stelist şi sunt sigur că va câştiga Steaua. Nu am nimic cu cei de la Dinamo, fiecare are dreptul să ţine cu cine vrea. Iar dacă nu câştigă Steaua, nu este nici-o problema.

| racer_8160 a răspuns:

Sper sa castige steaua
ca daca pierde mam ars vineri la test la mate ca profu ii stelist inrait si de fiecare data cand pierde steaua ne da un test greu de tot si ii foarte exigent la corectare

| IoNyXxX a răspuns:

Steaua o sa castige cu 1-0

| hideaway a răspuns:

Heh. Și eu sunt stelista, și sunt sigură că va câștiga Steaua, sau vor face egal.

| And4rr a răspuns:

Hai steaua. Sper sa castige daca nu pierdem totii.Hai steua! Steaua sa castige sa invinga!