| Wihaela a întrebat:

maine este petrecerea de halloween si trebuie sa ma costumez, imi dati idei +imagini? :S mersi mt :*:* fundita

9 răspunsuri:
| ChrissD a răspuns:

Daca esti fata te poti costuma in vampirita. Daca esti baiat te poti costuma in vampir si iubita/iubitul tau in in vampir sau vampirita.

| Wihaela explică:

laughing am 11 ani, cls 5. iubitul e a-10-a si nu e k mine la liceu straight face tongue dar eu vreau partile componente ale costumului. laughing

| abc12344 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres ...r6cCJHDtAb m4PTGDQ&zoom=1&biw=1024&bih=656(este o imagine draguta)

| abc12344 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres (o imagine draguta)

| aryana1991 a răspuns:

Eu cred ca mai bine ti-ar sta in dracusor si gasesti mai usor cele trebuitoare

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Te poti costuma intr-o asistenta :un halat alb, o boneta alba si o seringa si gata happy

| gigidinamo1999 a răspuns:

Vrajitoare zic eu.

| ydod a răspuns:

Ti-ar sta bine in vaca! big grinwinking

| Wihaela explică:

@ydod,esti cam foarte nesimtit laughingwinking.