| Rebecaaa a întrebat:

Maine la scoala o sa facem " Copii au talent " si nu stiu ce numar sa prezint! AJUTOR! ( sunt fata si sunt in clasa a 6-a) happy

3 răspunsuri:
| EllyThau a răspuns:

Buna Rebecaaahappy pai faci ce iti place tie! si ce sti sa faci happy daca ai voce poti sa canti, daca iti place sa dansezi danseaza:X s-au daca stii sa canti la un instrument muzical happy Bafta Multa:X :*:*:*:*:*:*:*:*

| denissa03 a răspuns:

Ai putea sa dansezi, sa reciti, sa canti, sa prezinti moda, sa desenezi sau sa faci ceve ce te caracterizeaza, fara a copia pe altii adica fii tu insusi

| Rebecaaa explică (pentru denissa03):

Eu ma pricep la origami big grin