| Deutsa56 a întrebat:

maine ma duc sa imi cumpar placa de par si vreau sa imi spune-ti daca stiti ceva sa imi protejeze parul si sa nu imi arda asa de rau parul. Unde gasesc si cam cat costa? Fundita; x

Răspuns Câştigător
| Dienutsaa a răspuns:

Pai depinde ce placa iti ei.
cea mai buna e aia ceramica.si nu ti-l arde nici ff rau.
ceva sa nu iti arata parul, placa.nu cred ca existe.
dar daca vrei ceva sa iti tina mai mult parul aranjat.foloseste fixativ dupa fiecare utilizare ( a placi).batting eyelashes

3 răspunsuri:
| Iasmiine a răspuns:

Sunt creme pentru par cu care te dai inainte sa te dai cu placa si nu-ti arde firul de par. Dar nu stiu unde se gasesc si cu cat. cauta pe net.big grin Bafta :*

| username_8290 a răspuns:

Gasesti la altex, domo si in toaate hipermarketurile
sa ai grija sa fie de ceramica.