| ronny94 a întrebat:

mane este ziua de nastere a fostului meu, cum credeti trebuie sa-l felicit daca ne-am despartit din cauza unor suparari stupide. Daca 'da", cam ca felicitare imi propuneti. mersy anticipat dau fundita celui mai frumos raspuns

Răspuns Câştigător
| Genessis a răspuns:

Avand in vedere ca v-ati despartit,eu zic doar sa ii transmiti un calduros la multi ani.E suficient sa ii spui asta, pentru ca suparari, sau nu tot sunteti despartiti.Iar daca ii trimiti cine stie ce mesaj, poate ca se va interpreta gresit de prietenii lui, sau poate chiar de el. Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| XxKristinuKaThaMikXx a răspuns:

Trimite-i o felicitare si scrie in ea ce simti :X