| anonim_4396 a întrebat:

Merita sa cumpar de la AVON setul acela "Vanilie aromata pentru o piele hidratata si parfumata" Stul contine gel exfoliant cu vanilie,spray hidratant, crema de corp si pretul este 25lei.Sunt bune? Miros bine?

2 răspunsuri:
| Anda1197 a răspuns:

Daca tu crezi ca ai sa le folosesti, ia-l. eu una il am si sunt foarte multumita de el love struck mai ales ca sunt reprezentant am o tona de produse de acolo. folosesc zilnic crema care miroase superb. acum depinde de preferintele fiecaruiawinking

| Birlik65 a răspuns:

De ce nu-ti faci tu in casa retete de genul asta din produse naturale, sunt mult mai bune si ieftine si iti iese si cantitate mai mare, tinute la frigider iti ajung mai mult timp...happy