| MilkshakeShake a întrebat:

Mi-am amintit de o chestie. Acum 4-5 ani la o verisoara de-a mea m-am jucat un joc super. Era ceva cu Donaltduck dar nu era miniclip sau ceva de genu era joc mare si fan mergeai cu donalt adunai puncte treceai nivele si putea sa danseze daca vroiai e ceva gen harrypoter. Daca stiti despre ce borbesc va rog linkul de descarcat sa imi dati

1 răspuns:
| GutuvanMorgan a răspuns:

Http://www.gamespot.com/disneys-donald-duck-goin-quackers/ dar din pacate trebuie sa-l cumperi, TPU nu sustine pirateria. Dar cu putin ajutor de la google, il gasesti... Bafta