| anonim_4396 a întrebat:

mi-am cumparat azi un bluetooth micut[eu inainte aveam cu cd de instalare. dar asta nu are.].si nu stiu.nu merge. m-ati putea ajuta?:-s. fundita:-s

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Teau fraierit un bluetooth vine deja instalat trebuia sa te informezi bine inainte sal cumperi

| iloveSelena a răspuns:

Pai si eu am un bluetooth mic.eu mi l-am bagat in spat6e la unitate si am descarcat blue soley. iar apoi am gasit un program si se cheama transfer de fisiere prin bluetooth.eu asa imi transmit melodii si restu.codul pentru conexiune e intotdeauna 0000