| Claudia852963 a întrebat:

Mi-am cumparat un telefon LG p690 si nu il pot conecta prin usb.adica trebuie sa activez ceva si nu stiu de unde Ma puteti ajuta? Fundita happy

Răspuns Câştigător
| adelin_6360 a răspuns:

Salut! Si eu am un LGKP500.cand il conectez prin USB intru in aplicatie, de pe telefon intru la setari -conectivitate-mod conexiuni, acolo setezi ce vrei : PC internet nu stiu exact pentru ce il folosesti dar e cv legat de internetlaughing), stocare in masa Il folosesti cand vrei sa muti ceva pe telefon, PC siute il folosesti cand esti in aplicatia instalata de la telefon iar in aplicatie...e treaba ta ce vr sa facibig grin. NU UITA DE FUNDA!

| Claudia852963 explică (pentru adelin_6360):

Da,pentru stocare in masa vreau sa il folosesc happy

1 răspuns: