| lencikk a întrebat:

mi-am dat pierce in limba. puteti va rog sa imi spuneti ce pot sa mananc si sa beau si ce nu.in cat timp mi se dezumfla limba si daca pot sa fumez...

va pup:*

Răspuns Câştigător
| BuBuLiNa_1408 a răspuns:

Ai grija sa nu mananci lactate sau foarte condimentat. Limba se dezumfla dupa aproximativ 3-4 zile sau chiar mai repede. Eu tineam si cuburi de gheata si mi s-a dezumflat in 2 zile. Nu e bine sa fumezi sau sa consumi alcool! Poti sa papi alimente care se mesteca usor, piure, banane supa ( eu o papam cu paiul laughing ), etc.

3 răspunsuri:
| BabyPink a răspuns:

Şi eu am pierce în limbă. În primele 3 zile am mâncat ceva uşor de mestecat, am fumat şi nu am avut nimic.
În 2-3 zile se dezumflă.
happy

| Mariaa20 a răspuns:

Ai pierce?
in 2 zile imi fac si eu.
spune-mi si miee
te-a durut?

| kidulinha a răspuns:

Nu fuma ca nu e bine dupa ce ti-ai dat gaura in limba. Macar 2-3 saptamana. Bea multe lichide si mananca alimente care se mesteca usor si care se inghit repede...adica pe care nu trebuie sa le tii mult in gura laughing Ti-ai dat pierce la salon? daca da, cat te-a costat? si de unde esti big grin? Private mesage te rog :* Ms :*